АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧЕТКОВА УДАРНА БОРМАШИНА HYUNDAI HD20X-60TT 20 V, 60.00 nm, 2.00 Ah, КУФАР
Код: 245883
HYUNDAI АКУМ.УД.БОРМАШИНА HD20X-60TT
В наличност
Кратко описание
  • ТИП БАТЕРИЯ : Li-Ion
  • НАПРЕЖЕНИЕ : 20 V
  • МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ : 60.00 nm
  • БРОЙ СКОРОСТИ : 2
  • КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 2.00 Ah
Безплатна доставка
Купи на изплащане
от3.25
/
6.36лв.
Цена:  85.99 / 168.18 лв.
Количество
МаркаHYUNDAI
МОДЕЛ
HD20X-60TT
ТИП БАТЕРИЯ
Li-Ion
НАПРЕЖЕНИЕ
20 V
ИНДИКАТОР ЗАРЯДА НА БАТЕРИЯТА
Да
МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ
60.00 nm
СТЕПЕНИ НА ВЪРТЯЩИЯ МОМЕНТ
27
ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД
БРОЙ СКОРОСТИ
2
МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО
40 мм
МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ
13 мм