АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧЕТКОВА УДАРНА БОРМАШИНА HYUNDAI HD20X-60TT 20 V, 60.00 nm, 2.00 Ah, TOOL CASE
Code: 245883
HYUNDAI АКУМ.УД.БОРМАШИНА HD20X-60TT
In stock
Short Description
  • BATTERY TYPE : Li-Ion
  • VOLTAGE : 20 V
  • MAXIMUM TORQUE : 60.00 nm
  • NUMBER OF GEARS : 2
  • BATTERY CAPACITY : 2.00 Ah
Free delivery
See credit plans
from3.25
/
6.36лв.
Price:  85.99 / 168.18 лв.
Quantity
BrandHYUNDAI
MODEL
HD20X-60TT
BATTERY TYPE
Li-Ion
VOLTAGE
20 V
BATTERY LEVEL INDICATOR
Yes
MAXIMUM TORQUE
60.00 nm
NUMBER OF TORQUE STEPS
27
IDLE SPEED 1/min
0-450 / 0-2000
NUMBER OF GEARS
2
DRILLING CAPACITY IN WOOD
40 мм
DRILLING CAPACITY IN METAL
13 мм