АКУМУЛАТОР GIGAWATT 45 AH
Код: 137470
В наличност
Кратко описание
- СЕРИЯ : GIGAWATT
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 45.00 Ah
- НАПРЕЖЕНИЕ : 12.00 V
Доставка:
| Марка | GIGAWATT |
| МОДЕЛ | 45 AH |
| СЕРИЯ | GIGAWATT |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 45.00 Ah |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 12.00 V |
| РАЗМЕР | 20.7X17.5X19 CM |
| ТЕГЛО | 11.000 kg |
| START-STOP | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ГАРАНЦИЯ | ПУСКОВ ТОК 400A |
| EAN | 4047024017313 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















