АКУМУЛАТОР GIGAWATT 95 AH
Код: 137473
В наличност
Кратко описание
- СЕРИЯ : GIGAWATT
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 95.00 Ah
- НАПРЕЖЕНИЕ : 12.00 V
Доставка:
Купи на изплащане
от5.66 €
/
11.07лв.
| Марка | GIGAWATT |
| МОДЕЛ | 95 AH |
| СЕРИЯ | GIGAWATT |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 95.00 Ah |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 12.00 V |
| РАЗМЕР | 35.3X17.5X19 CM |
| ТЕГЛО | 21.000 kg |
| START-STOP | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПУСКОВ ТОК 800A |
| EAN | 4047024017191 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















