АКУМУЛАТОР GIGAWATT 45 AH
Code: 137470
In stock
Short Description
- SERIES : GIGAWATT
- BATTERY CAPACITY : 45.00 Ah
- VOLTAGE : 12.00 V
Shipping:
| Brand | GIGAWATT |
| MODEL | 45 AH |
| SERIES | GIGAWATT |
| BATTERY CAPACITY | 45.00 Ah |
| VOLTAGE | 12.00 V |
| SIZE | 20.7X17.5X19 CM |
| WEIGHT | 11.000 kg |
| START-STOP | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL WARRANTY | ПУСКОВ ТОК 400A |
| EAN | 4047024017313 |
No documents were found for this product

English 























