АКУМУЛАТОР GIGAWATT 95 AH
Code: 137473
In stock
Short Description
- SERIES : GIGAWATT
- BATTERY CAPACITY : 95.00 Ah
- VOLTAGE : 12.00 V
Shipping:
See credit plans
from5.66 €
/
11.07лв.
| Brand | GIGAWATT |
| MODEL | 95 AH |
| SERIES | GIGAWATT |
| BATTERY CAPACITY | 95.00 Ah |
| VOLTAGE | 12.00 V |
| SIZE | 35.3X17.5X19 CM |
| WEIGHT | 21.000 kg |
| START-STOP | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПУСКОВ ТОК 800A |
| EAN | 4047024017191 |
No documents were found for this product

English 























