КАБЕЛ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ 5M ТИП 2 7.4KW 32A DUOSIDA T2A32B
Код: 228910





Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от5.17 €
/
10.11лв.
Лихва, такси и ГПР

10х13.68€
/
10х26.76лв.
Цена: 161.00 €136.85 € / 267.66 лв.
Спести: 15 %
| Марка | DUOSIDA |
| МОДЕЛ | T2A32B |
| ВХОДЯЩО НАПРЕЖЕНИЕ | 230 V |
| ЗАРЯДНО НАПРЕЖЕНИЕ | 230 V |
| КАПАЦИТЕТ НА ЗАРЯДНОТО | 7.4 KW |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДЪЛЖИНА: 5М |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 2.500 kg |
| EAN | 3800202098594 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













