КАБЕЛ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ 5M ТИП 2 7.4KW 32A DUOSIDA T2A32B
Code: 228910





The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Shipping:
See credit plans
from5.17 €
/
10.11лв.
Interest, fees and APR

10х13.68€
/
10х26.76лв.
Price: 161.00 €136.85 € / 267.66 лв.
Save: 15 %
| Brand | DUOSIDA |
| MODEL | T2A32B |
| INPUT VOLTAGE | 230 V |
| CHARGING VOLTAGE | 230 V |
| CHARGER CAPACITY | 7.4 KW |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДЪЛЖИНА: 5М |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 2.500 kg |
| EAN | 3800202098594 |
No documents were found for this product

English 













