КАБЕЛ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ 5M ТИП 2 22KW 32A DUOSIDA T2A32P3B
Code: 228909





The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Shipping:
See credit plans
from5.50 €
/
10.76лв.
Interest, fees and APR

10х14.55€
/
10х28.46лв.
Price: 171.20 €145.52 € / 284.61 лв.
Save: 15 %
| Brand | DUOSIDA |
| MODEL | T2A32P3B |
| INPUT VOLTAGE | 230 V |
| CHARGING VOLTAGE | 230 V |
| CHARGER CAPACITY | 22 KW |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДЪЛЖИНА: 5М |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 3.500 kg |
| EAN | 3800202098587 |
No documents were found for this product

English 













