КАБЕЛ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ 5M ТИП 2 22KW 32A DUOSIDA T2A32P3B
Код: 228909





Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от5.50 €
/
10.76лв.
Лихва, такси и ГПР

10х14.55€
/
10х28.46лв.
Цена: 171.20 €145.52 € / 284.61 лв.
Спести: 15 %
| Марка | DUOSIDA |
| МОДЕЛ | T2A32P3B |
| ВХОДЯЩО НАПРЕЖЕНИЕ | 230 V |
| ЗАРЯДНО НАПРЕЖЕНИЕ | 230 V |
| КАПАЦИТЕТ НА ЗАРЯДНОТО | 22 KW |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДЪЛЖИНА: 5М |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 3.500 kg |
| EAN | 3800202098587 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













