СТЕННА ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ С БИДЕ INTER CERAMIC 4937W
Code: 244196







The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- BIDET FIXTURE
- WC COVER
- WC COVER MATERIAL : DUROPLAST
- LENGTH : 360.00 мм
- WIDTH : 490.00 мм
- HEIGHT : 440.00 мм
Shipping:
See credit plans
from4.02 €
/
7.86лв.
Interest, fees and APR

10х10.63€
/
10х20.79лв.
Price: 132.90 €106.32 € / 207.94 лв.
Save: 20 %
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | 4937W |
| COLOUR | БЯЛ |
| BIDET FIXTURE | Yes |
| WC COVER | Yes |
| WC COVER MATERIAL | DUROPLAST |
| SEAT FASTENERS | Yes |
| FLUSHING SYSTEM | TORNADO |
| LENGTH | 360.00 мм |
| WIDTH | 490.00 мм |
| HEIGHT | 440.00 мм |
| EAN | 6988354277443 |
No documents were found for this product

English 

























