СТЕННА ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ С БИДЕ INTER CERAMIC 4937W
Код: 244196







Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- БИДЕТНА АРМАТУРА
- КАПАК
- МАТЕРИАЛ НА КАПАКА : ДУРОПЛАСТ
- ДЪЛЖИНА : 360.00 мм
- ШИРИНА : 490.00 мм
- ВИСОЧИНА : 440.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от4.02 €
/
7.86лв.
Лихва, такси и ГПР

10х10.63€
/
10х20.79лв.
Цена: 132.90 €106.32 € / 207.94 лв.
Спести: 20 %
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | 4937W |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| БИДЕТНА АРМАТУРА | Да |
| КАПАК | Да |
| МАТЕРИАЛ НА КАПАКА | ДУРОПЛАСТ |
| КРЕПЕЖИ НА СЕДАЛКАТА | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ОТМИВАНЕ | TORNADO |
| ДЪЛЖИНА | 360.00 мм |
| ШИРИНА | 490.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 440.00 мм |
| EAN | 6988354277443 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























