МОНОБЛОК ROCA DEBBA
Code: 222824
In stock
Short Description
- OUTLET : HORIZONTAL
- CAPACITY OF THE FLUSHING SYST : 4.50 L
- BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM : DOUBLE
- WC COVER : SOFT CLOSE AND TAKE OFF
- LENGTH : 655.00 мм
- WIDTH : 355.00 мм
- HEIGHT : 760.00 мм
- WARRANTY ARMATURE : 2 Год.
Shipping:
See credit plans
from6.29 €
/
12.30лв.
Interest, fees and APR

10х16.66€
/
10х32.58лв.
| Brand | ROCA |
| MODEL | DEBBA |
| TYPE | МОНОБЛОК |
| MATERIAL | КЕРАМИКА |
| OUTLET | HORIZONTAL |
| COLOUR | БЯЛ |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST | 4.50 L |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM | DOUBLE |
| BIDET FIXTURE | No |
| WC COVER | SOFT CLOSE AND TAKE OFF |
| INLET TYPE | СТРАНИЧНО |
| FLUSHING SYSTEM | RIMLESS |
| LENGTH | 655.00 мм |
| WIDTH | 355.00 мм |
| HEIGHT | 760.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS | 10 Год. |
| WARRANTY ARMATURE | 2 Год. |
| EAN | 8433290921762 |
No documents were found for this product

English 




























