МОНОБЛОК ROCA DEBBA
Код: 222824
В наличност
Кратко описание
- ОТТИЧАНЕ : ХОРИЗОНТАЛНО
- КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО : 4.50 L
- БУТОН НА КАЗАНЧЕТО : ДВОЕН
- КАПАК : ЗАБАВЕНО ЗАТВАРЯНЕ И ЛЕСНО ОТС
- ДЪЛЖИНА : 655.00 мм
- ШИРИНА : 355.00 мм
- ВИСОЧИНА : 760.00 мм
- ГАРАНЦИЯ АРМАТУРА : 2 Год.
Доставка:
Купи на изплащане
от6.29 €
/
12.30лв.
Лихва, такси и ГПР

10х16.66€
/
10х32.58лв.
| Марка | ROCA |
| МОДЕЛ | DEBBA |
| ТИП | МОНОБЛОК |
| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ОТТИЧАНЕ | ХОРИЗОНТАЛНО |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО | 4.50 L |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО | ДВОЕН |
| БИДЕТНА АРМАТУРА | Не |
| КАПАК | ЗАБАВЕНО ЗАТВАРЯНЕ И ЛЕСНО ОТС |
| ВОДОПОДАВАНЕ | СТРАНИЧНО |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ОТМИВАНЕ | RIMLESS |
| ДЪЛЖИНА | 655.00 мм |
| ШИРИНА | 355.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 760.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА | 10 Год. |
| ГАРАНЦИЯ АРМАТУРА | 2 Год. |
| EAN | 8433290921762 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























