МОНОБЛОК CERSANIT MODUO
Code: 120646
In stock
Short Description
- OUTLET : HORIZONTAL
- CAPACITY OF THE FLUSHING SYST : 5.00 L
- BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM : DOUBLE
- WC COVER : SOFT CLOSE
- WC COVER MATERIAL : DUROPLAST
- LENGTH : 655.00 мм
- WIDTH : 355.00 мм
- HEIGHT : 785.00 мм
Shipping:
See credit plans
from7.53 €
/
14.73лв.
Interest, fees and APR

10х19.94€
/
10х39.00лв.
| Brand | CERSANIT |
| MODEL | MODUO |
| TYPE | МОНОБЛОК |
| MATERIAL | КЕРАМИКА |
| OUTLET | HORIZONTAL |
| COLOUR | БЯЛ |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST | 5.00 L |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM | DOUBLE |
| BIDET FIXTURE | No |
| WC COVER | SOFT CLOSE |
| WC COVER MATERIAL | DUROPLAST |
| SEAT FASTENERS | МЕТАЛ+ПЛАСТМАСА |
| FLUSHING SYSTEM | CLEAN ON - БЕЗ РИНГ |
| LENGTH | 655.00 мм |
| WIDTH | 355.00 мм |
| HEIGHT | 785.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | CLEAN ON ТЕХНОЛОГИЯ |
| WARRANTY CERAMICS | 10 Год. |
| EAN | 5902115741111 |
No documents were found for this product

English 



























