LED ПРОЖЕКТОР 50W 6500K 4500LM IP65 ЧЕРЕН OSRAM FL LUX
Code: 240088
In stock
Short Description
- MODEL : FL LUX
- MAXPOWER-W : 50.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 4500 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6500 К
Shipping:
| Brand | OSRAM |
| MODEL | FL LUX |
| MAXPOWER-W | 50.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 4500 LM |
| LENGTH | 20.60 см |
| WIDTH | 3.00 см |
| HEIGHT | 16.30 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 6500 К |
| EAN | 4099854489785 |
No documents were found for this product

English 














