LED ПРОЖЕКТОР 50W 6500K ЧЕРЕН V-TAC
Code: 243756
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 50.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 4700 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6500 К
Shipping:
| Brand | V-TAC |
| MAXPOWER-W | 50.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 4700 LM |
| LENGTH | 17.60 см |
| WIDTH | 2.50 см |
| HEIGHT | 15.20 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 6500 К |
| EAN | 3800170240568 |
No documents were found for this product

English 











