LED ПРОЖЕКТОР 50W 6500K 4500LM IP65 ЧЕРЕН OSRAM FL LUX
Код: 240088
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : FL LUX
- МОЩНОСТ W : 50.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 4500 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6500 К
Доставка:
| Марка | OSRAM |
| МОДЕЛ | FL LUX |
| МОЩНОСТ W | 50.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 4500 LM |
| ДЪЛЖИНА | 20.60 см |
| ШИРИНА | 3.00 см |
| ВИСОЧИНА | 16.30 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6500 К |
| EAN | 4099854489785 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














