ЛИНЕЕН СИФОН ALCA APZ10-550M
Code: 146124



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- OUTGOING PIPE DIAMETER : 40 мм
- LENGTH : 55.00 см
- HEIGHT : 75.00 мм
Shipping:
Price: 88.45 €70.76 € / 138.39 лв.
Save: 20 %
| Brand | ALCA |
| MODEL | APZ10-550M |
| TYPE | ЛИНЕЕН |
| MATERIAL | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| OUTGOING PIPE DIAMETER | 40 мм |
| MATERIAL OF THE BODY | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| MATERIAL OF THE GRID | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| LENGTH | 55.00 см |
| HEIGHT | 75.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ВОДЕН/СУХ ЗАТВОР |
| WARRANTY SANITARY | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8595580538989 |

English 





















