ЛИНЕЕН СИФОН ALCA APZ10-550M
Код: 146124



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР НА ОТТОЧНА ТРЪБА : 40 мм
- ДЪЛЖИНА : 55.00 см
- ВИСОЧИНА : 75.00 мм
Доставка:
Цена: 88.45 €70.76 € / 138.39 лв.
Спести: 20 %
| Марка | ALCA |
| МОДЕЛ | APZ10-550M |
| ТИП | ЛИНЕЕН |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| ДИАМЕТЪР НА ОТТОЧНА ТРЪБА | 40 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| МАТЕРИАЛ НА РЕШЕТКАТА | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДЪЛЖИНА | 55.00 см |
| ВИСОЧИНА | 75.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ВОДЕН/СУХ ЗАТВОР |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8595580538989 |

Български 





















