ГОТВАРСКА ПЕЧКА PRITY GT FI S DR
Code: 126554
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- COLOUR : СЛОНОВА КОСТ
See credit plans
from29.79 €
/
58.26лв.
Interest, fees and APR

10х78.85€
/
10х154.22лв.
| Brand | PRITY |
| MODEL | GT FI S DR |
| STOVE TYPE | STOVE |
| OVEN DIMENTIONS | 22X42X49CM |
| SMOKE OUTLET | Ф 150CM |
| MAX POWER | 15.00 KW |
| COLOUR | СЛОНОВА КОСТ |
| DIMENSION (H, W, D) | 80x93x62cm |
| WEIGHT | 127.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | КПД: 75% |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 127.000 kg |
| COLOUR | СЛОНОВА КОСТ |
| EAN | 3800225978095 |
No documents were found for this product

English 


























