ГОТВАРСКА ПЕЧКА PRITY GT FI S DR
Код: 126554
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ЦВЯТ : СЛОНОВА КОСТ
Купи на изплащане
от29.79 €
/
58.26лв.
Лихва, такси и ГПР

10х78.85€
/
10х154.22лв.
| Марка | PRITY |
| МОДЕЛ | GT FI S DR |
| ТИП ПЕЧКА | ПЕЧКИ |
| РАЗМЕРИ ФУРНА | 22X42X49CM |
| ДИМООТВОД | Ф 150CM |
| МОЩНОСТ-KW | 15.00 KW |
| ЦВЯТ | СЛОНОВА КОСТ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 80x93x62cm |
| ТЕГЛО | 127.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | КПД: 75% |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 127.000 kg |
| ЦВЯТ | СЛОНОВА КОСТ |
| EAN | 3800225978095 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























