ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KASTAMONU АЛЯСКА FN039, 10.00 мм, 32/AC4, WOODVISION
Code: 245725
In stock
Short Description
- CLASS OF USAGE : 32/AC4
- DECOR : FN039
- THICKNESS : 10.00 мм
Shipping:
Price m²:
12.99 € 25.41 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.53 m²):
19.91 € 38.94 лв. | Brand | KASTAMONU |
| MODEL | АЛЯСКА |
| CLASS OF USAGE | 32/AC4 |
| DECOR | FN039 |
| COLOUR | ТЪМНА |
| CLICK SYSTEM | UNICLICK L2C |
| LENGTH | 1205.00 мм |
| WIDTH | 159.00 мм |
| THICKNESS | 10.00 мм |
| WOODVISION | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | ТУРЦИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | m² |
| SECOND UNIT RATIO | 1.5330 |
| EAN | 8696681059424 |
No documents were found for this product

English 












