XPS ПОДЛОЖКА ЗА ЛАМИНАТ ARBITON SECURA MAX 5 ММ 5,5 М2 В ПАКЕТ
Code: 496410
In stock
Short Description
- MATERIAL : XPS
- HEIGHT : 5.00 мм
Shipping:
Price М2:
3.32 € 6.49 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 5.5 М2):
18.25 € 35.69 лв. | Brand | ARBITON |
| MODEL | SECURA MAX 5 ММ 5,5 М2 В ПАКЕТ |
| MATERIAL | XPS |
| HEIGHT | 5.00 мм |
| THERMAL RESISTNACE | 0.18 M²K/W |
| SOUND REDUCTION | 14 % |
| IMPACT SOUND REDUCTION | 22 dB |
| UNEVENNESS COMPENSATION | 4.6 мм |
| COMPRESSIVE STRENGTH | 90 kPa |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| ADDITIONAL INFORMATION | 5,5 М2 В ПАКЕТ |
| EAN | 5905167734728 |

English 















