ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KASTAMONU АЛЯСКА FN039, 10.00 мм, 32/AC4, ФАСКА
Код: 245725
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 32/AC4
- ДЕКОР : FN039
- ДЕБЕЛИНА : 10.00 мм
Доставка:
Цена m²:
12.99 € 25.41 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.53 m²):
19.91 € 38.94 лв. | Марка | KASTAMONU |
| МОДЕЛ | АЛЯСКА |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 32/AC4 |
| ДЕКОР | FN039 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | ТЪМНА |
| КЛИК СИСТЕМА | UNICLICK L2C |
| ДЪЛЖИНА | 1205.00 мм |
| ШИРИНА | 159.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 10.00 мм |
| ФАСКА | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ТУРЦИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | m² |
| Отношение мерни единици | 1.5330 |
| EAN | 8696681059424 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












