XPS ПОДЛОЖКА ЗА ЛАМИНАТ ARBITON SECURA EXTRA 3 ММ 6М2 В ПАКЕТ
Code: 225629
In stock
Short Description
- MATERIAL : XPS
- HEIGHT : 3.00 мм
Shipping:
Price М2:
2.81 € 5.50 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 6 М2):
16.84 € 32.94 лв. | Brand | ARBITON |
| MODEL | SECURA EXTRA 3 ММ 6М2 В ПАКЕТ |
| MATERIAL | XPS |
| HEIGHT | 3.00 мм |
| THERMAL RESISTNACE | 0.11 M²K/W |
| SOUND REDUCTION | 12 % |
| IMPACT SOUND REDUCTION | 21 dB |
| UNEVENNESS COMPENSATION | 2.0 мм |
| COMPRESSIVE STRENGTH | 90 kPa |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| ADDITIONAL INFORMATION | 6 М2 В ПАКЕТ |
| EAN | 5905167807262 |
No documents were found for this product

English 














