ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ EGGER AQUA ДЪБ ПРЕДАЯ EL2009, 10.00 мм, 32/AC4, WOODVISION

Code: 235131
ЛАМ EGGER AQUA 10/32 ДЪБ ПРЕДАЯ EL2009^
ЛАМ EGGER AQUA 10/32 ДЪБ ПРЕДАЯ EL2009^
In stock
Short Description
  • CLASS OF USAGE : 32/AC4
  • DECOR : EL2009
  • THICKNESS : 10.00 мм
Shipping:
Order now and pick up from: "" Today
Shipping: 2.50 € / 4.89 лв.
Price М2:
15.9931.27 лв.
Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.75 М2):
27.9154.59 лв.
Quantity

EGGER Aqua


q

Отлично решение за дома

 

Новата EGGER Aqua CLIC it! инсталационната система предпазва от проникване на вода за 24 часа. Защитата от издуване на ръбовете, водоустойчивата повърхност и подобрената HDF сърцевина на основата на дърво осигуряват сигурна защита. Ламинатът е изключително хигиенично подово покритие. Запечатаната повърхност на ламинираният паркет означава, че не задържа мръсотии и се почиства лесно, което го прави особено подходящ за хора с алергии. 


Ламинат с технологията Aqua CLIC it!

 

Ламинатът Aqua е отлично решение за кухни, входни зони и коридори, благодарение на висококачествената си обработка и дълготрайност. Освен в дървесни декори, той се предлага с визия на керамика, камък и мрамор. В сравнение с класическите плочки ламинатът на EGGER е по-евтин и по-лесен за полагане.
q

q

Водоустойчив до 24 часа

 

Ламинатът с Aqua CLIC it! издържа на вода до 24 часа благодарение на водоустойчивата си монтажна система. И двата варианта са по-евтини и много по-лесни за монтаж в сравнение с плочките. Няма никакви проблеми да се използва парочистачка върху ламинат Aqua в търговски обекти. Ние сме убедени в качеството на ламината Aqua. При производството на ламинирани паркети EGGER се използва само дървесина от устойчиво управлявани горски стопанства.
BrandEGGER
MODEL
AQUA ДЪБ ПРЕДАЯ
CLASS OF USAGE
32/AC4
DECOR
EL2009
COLOUR
НАТУРАЛНА
CLICK SYSTEM
CLIC IT!
LENGTH
1292.00 мм
WIDTH
193.00 мм
THICKNESS
10.00 мм
WOODVISION
Yes
COUNTRY OF ORIGIN
ГЕРМАНИЯ
MOISTURE RESISTANCE
ДО 24 ЧАСА
ADDITIONAL INFORMATION
AQUA ТЕХНОЛОГИЯ
PRIMARY UNIT NAME
ПАКЕТ
SECOND UNIT NAME
М2
SECOND UNIT RATIO
1.7455
EAN9007022596277
No documents were found for this product