BOSCH TR4501T 80 DERB
Code: 653659
In stock
Short Description
- NETCAPACITY : 64 L
- HEIGHT : 78.70 см
- DIAMETER SM : 56.9 см
- TYPE : МУЛТИПОЗИЦИОНЕН
- NOMINAL POWER KW : 1.5 KW
- NETCAPACITY : 64 L
- HEIGHT : 78.70 см
- DIAMETER SM : 56.9 см
- TYPE : МУЛТИПОЗИЦИОНЕН
- TANK TYPE : GLASS-CERAMIC
- HEATER TYPE : CERAMIC
- WARRANTY : 60 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from14.36 €
/
28.09лв.
Interest, fees and APR

10х38.00€
/
10х74.32лв.
| Brand | BOSCH |
| MODEL | TR4501T 80 DERB |
| NETCAPACITY | 64 L |
| HEIGHT | 78.70 см |
| DIAMETER SM | 56.9 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE | GLASS-CERAMIC |
| HEATER TYPE | CERAMIC |
| THERMOREGULATOR | ЕЛЕКТРОНЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| ENERGY CLASS | B |
| ANODE TESTER | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1304 |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| MODEL | TR4501T 80 DERB |
| NETCAPACITY | 64 L |
| HEIGHT | 78.70 см |
| DIAMETER SM | 56.9 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE | GLASS-CERAMIC |
| HEATER TYPE | CERAMIC |
| THERMOREGULATOR | ЕЛЕКТРОНЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| ENERGY CLASS | B |
| ANODE TESTER | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1304 |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 4062321875961 |
No documents were found for this product

English 


























