ЛИРА ЗА БАНЯ THERMAL TREND KOS 450/960
Code: 460602


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- BATH RADIATOR MATERIAL : STEEL
- BATH RADIATOR COLOUR : БЯЛ
- BATH RADIATOR POWER SUPLY : CENTRAL HEATING
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 579.00 W
- BATH RADIATOR MATERIAL : STEEL
- BATH RADIATOR COLOUR : БЯЛ
- BATH RADIATOR POWER SUPLY : CENTRAL HEATING
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 579.00 W
Shipping:
Price: 56.24 €44.99 € / 87.99 лв.
Save: 20 %
| Brand | THERMAL TREND |
| MODEL | KOS 450/960 |
| BATH RADIATOR MATERIAL | STEEL |
| BATH RADIATOR COLOUR | БЯЛ |
| BATH RADIATOR POWER SUPLY | CENTRAL HEATING |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 579.00 W |
| WARRANTY SANITARY | 2 ГОДИНИ |
| MODEL | KOS 450/960 |
| BATH RADIATOR MATERIAL | STEEL |
| BATH RADIATOR COLOUR | БЯЛ |
| BATH RADIATOR POWER SUPLY | CENTRAL HEATING |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 579.00 W |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 12.000 kg |
| WARRANTY SANITARY | 2 ГОДИНИ |
| EAN | 8594509602 |
No documents were found for this product

English 










