BOSCH TR4501T 80 DERB
Код: 653659
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ : 64 L
- ВИСОЧИНА : 78.70 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 56.9 см
- ТИП : МУЛТИПОЗИЦИОНЕН
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW : 1.5 KW
- ОБЕМ : 64 L
- ВИСОЧИНА : 78.70 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 56.9 см
- ТИП : МУЛТИПОЗИЦИОНЕН
- ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ : СТЪКЛОКЕРАМИЧЕН
- ТИП НАГРЕВАТЕЛ : КЕРАМИЧЕН
- ГАРАНЦИЯ : 60 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от14.36 €
/
28.09лв.
Лихва, такси и ГПР

10х38.00€
/
10х74.32лв.
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | TR4501T 80 DERB |
| ОБЕМ | 64 L |
| ВИСОЧИНА | 78.70 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 56.9 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | СТЪКЛОКЕРАМИЧЕН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | КЕРАМИЧЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | ЕЛЕКТРОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 1.5 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| АНОДЕН ТЕСТЕР | Да |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 1304 |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | TR4501T 80 DERB |
| ОБЕМ | 64 L |
| ВИСОЧИНА | 78.70 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 56.9 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | СТЪКЛОКЕРАМИЧЕН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | КЕРАМИЧЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | ЕЛЕКТРОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 1.5 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| АНОДЕН ТЕСТЕР | Да |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 1304 |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4062321875961 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























