ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК ТИНА ВИСОТА
Code: 224693
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH BOTTOM PART : 50.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 56.00 см
- DEPTH BOTTOM PART : 38.00 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from7.73 €
/
15.12лв.
Interest, fees and APR

10х20.45€
/
10х40.00лв.
| Brand | ВИСОТА |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART | 50.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 56.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 38.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| TYPE OF OPERATION | ЛЯВО |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800224043145 |
No documents were found for this product

English 































