ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО EMIR ПРИЗМА
Code: 431094
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH TOPPING : 59.00 см
- HEIGHT TOPPING : 45.00 см
- DEPTH TOPPING : 15.50 см
Shipping:
| Brand | EMIR |
| MODEL | ПРИЗМА |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 59.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 45.00 см |
| DEPTH TOPPING | 15.50 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | No |
| SOFT CLOSE | No |
| EAN | 8692469001609 |
No documents were found for this product

English 


























