Подрязвате на три метра височина здраво стъпили на земята
Skil GV1E0640CA е акумулаторен телескопичен храсторез за жив плет за подрязване на високи, труднодостъпни дървета и храсти, без да се налага да използвате стълба.

English 
| Brand | SKIL |
| MODEL | GV1E0640CA SOLO |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| TYPE HEDGE TRIMMER | ELECTRIC |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | KEEP COOL |
| SWORD LENGTH | 45 cm |
| TOOTH SPACING | 18 mm |
| PRODUCT WEIGHT | 4.800 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 8719643004871 |