Подрязвате на три метра височина здраво стъпили на земята
Skil GV1E0640CA е акумулаторен телескопичен храсторез за жив плет за подрязване на високи, труднодостъпни дървета и храсти, без да се налага да използвате стълба.

Български 
| Марка | SKIL |
| МОДЕЛ | GV1E0640CA SOLO |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ТИП ХРАСТОРЕЗ | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | KEEP COOL |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА | 45 см |
| СТЪПКА НА НОЖА | 18 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 4.800 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 8719643004871 |