ГРАНИТОГРЕС MOMASTELA CARPET GRIGIO 60x60
Code: 128444
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 60.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.86 m²
- FROST RESISTANCE
- COUNTRY OF ORIGIN : ИТАЛИЯ
Price М2:
19.78 € 38.69 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.86 М2):
36.80 € 71.97 лв. | Brand | MOMASTELA |
| MODEL | CARPET GRIGIO 60x60 |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.86 m² |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИТАЛИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 36.890 kg |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.8600 |
| EAN | 8033866715032 |
No documents were found for this product

English 




























