ЧАДЪР КАМБАНА Ф380CM FC2100380
Code: 135199
In stock
Short Description
- UMBRELLA TYPE : METAL
- DIAMETER SM : 380.0 см
- HEIGHT : 198.00 см
- MATERIAL : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : СИВ
Shipping:
See credit plans
from6.37 €
/
12.46лв.
| MODEL | FC2100380 |
| KIND | ГРАДИНСКИ |
| UMBRELLA TYPE | METAL |
| DIAMETER SM | 380.0 см |
| HEIGHT | 198.00 см |
| UMBRELLA STAND | Yes |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | СИВ |
| WEIGHT | 15.750 kg |
| EAN | 8719202164381 |
No documents were found for this product

English 

















