ЧАДЪР КАМБАНА Ф380CM FC2100380
Код: 135199
В наличност
Кратко описание
- ТИП ЧАДЪРИ : МЕТАЛ
- ДИАМЕТЪР СМ : 380.0 см
- ВИСОЧИНА : 198.00 см
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : СИВ
Доставка:
Купи на изплащане
от6.37 €
/
12.46лв.
| МОДЕЛ | FC2100380 |
| ВИД | ГРАДИНСКИ |
| ТИП ЧАДЪРИ | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 380.0 см |
| ВИСОЧИНА | 198.00 см |
| СТОЙКА ЗА ЧАДЪР | Да |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ТЕГЛО | 15.750 kg |
| EAN | 8719202164381 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















