ЧАДЪР КАМБАНА Ф380CM FC2100360
Code: 127948
In stock
Short Description
- UMBRELLA TYPE : METAL
- DIAMETER SM : 380.0 см
- HEIGHT : 250.00 см
- MATERIAL : МЕТАЛ
- COLOUR : БЕЖОВ
Shipping:
See credit plans
from6.37 €
/
12.46лв.
| MODEL | FC2100360 |
| KIND | ГРАДИНСКИ |
| UMBRELLA TYPE | METAL |
| DIAMETER SM | 380.0 см |
| HEIGHT | 250.00 см |
| UMBRELLA STAND | Yes |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COLOUR | БЕЖОВ |
| WEIGHT | 15.000 kg |
| EAN | 8719202164367 |
No documents were found for this product

English 

















