БАРБЕКЮ WEBER COMPACT
Code: 116934
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- BBQ TYPE : CHARCOAL BBQs
See credit plans
from5.29 €
/
10.35лв.
Interest, fees and APR

10х13.99€
/
10х27.36лв.
| Brand | WEBER |
| MODEL | COMPACT |
| BBQ TYPE | CHARCOAL BBQs |
| HEIGHT | 88.00 см |
| LENGTH | 53.00 см |
| WIDTH | 53.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 77924002328 |
No documents were found for this product

English 





























