БАРБЕКЮ WEBER COMPACT
Код: 116934
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП БАРБЕКЮТА : БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА
Купи на изплащане
от5.29 €
/
10.35лв.
Лихва, такси и ГПР

10х13.99€
/
10х27.36лв.
| Марка | WEBER |
| МОДЕЛ | COMPACT |
| ТИП БАРБЕКЮТА | БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА |
| ВИСОЧИНА | 88.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 53.00 см |
| ШИРИНА | 53.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 77924002328 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





























