АКУМУЛАТОРНА УДАРНА БОРМАШИНА EINHELL TE-CD18/48 LI-I PXC 18 V, 48.00 nm, WITHOUT BATTERY AND CHARGER
Code: 122026
EINHELL АК.БОРМ.УД TE-CD18/48 LI-IPXCSOL
In stock
Рейтинг:
( from 2 reviews )
Short Description
  • BATTERY TYPE : Li-Ion
  • VOLTAGE : 18 V
  • MAXIMUM TORQUE : 48.00 nm
  • NUMBER OF GEARS : 2
Quantity
Завинтване, пробиване и ударно пробиване за взискателни любители
Високоефективен и адаптивен към различни материали
Благодарение на безключовият 13 мм патронник смяната на работният инструмент е лесна. Инструмента предлага 48 Nm максимален въртящ момент с 23 за финна адаптация към различните материали. Двете скорости с обороти на празен ход в минута - 0-400 / 0-1500 предлагат мощно пробиване и завинтване, а с електронният контрол сте максимално защитени.
Ергономичен дизайн и ръкохватка с меко покритие елиминират умората
BrandEINHELL
MODEL
TE-CD18/48 LI-I PXC
BATTERY TYPE
Li-Ion
VOLTAGE
18 V