АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧЕТКОВА УДАРНА БОРМАШИНА DAEWOO DALIDBL20-80 20 V, 80.00 nm, WITHOUT BATTERY AND CHARGER
Code: 233279
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 20 V
- MAXIMUM TORQUE : 80.00 nm
- NUMBER OF GEARS : 2
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
| Brand | DAEWOO |
| MODEL | DALIDBL20-80 |
| VOLTAGE | 20 V |
| MAXIMUM TORQUE | 80.00 nm |
| IDLE SPEED 1/min | 0-1800 |
| NUMBER OF GEARS | 2 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD | 38 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL | 13 мм |