АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧЕТКОВА УДАРНА БОРМАШИНА DAEWOO DALIDBL20-80 20 V, 80.00 nm, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО
Код: 233279
В наличност
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 20 V
- МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ : 80.00 nm
- БРОЙ СКОРОСТИ : 2
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ | DALIDBL20-80 |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 20 V |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-1800 |
| БРОЙ СКОРОСТИ | 2 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 38 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ | 13 мм |