АКУМУЛАТОРНА УДАРНА БОРМАШИНА EINHELL TE-CD18/48 LI-I PXC 18 V, 48.00 nm, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО
Код: 122026
EINHELL АК.БОРМ.УД TE-CD18/48 LI-IPXCSOL
В наличност
Рейтинг:
( от 2 ревюта )
Кратко описание
  • ТИП БАТЕРИЯ : Li-Ion
  • НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
  • МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ : 48.00 nm
  • БРОЙ СКОРОСТИ : 2
Количество
Завинтване, пробиване и ударно пробиване за взискателни любители
Високоефективен и адаптивен към различни материали
Благодарение на безключовият 13 мм патронник смяната на работният инструмент е лесна. Инструмента предлага 48 Nm максимален въртящ момент с 23 за финна адаптация към различните материали. Двете скорости с обороти на празен ход в минута - 0-400 / 0-1500 предлагат мощно пробиване и завинтване, а с електронният контрол сте максимално защитени.
Ергономичен дизайн и ръкохватка с меко покритие елиминират умората
МаркаEINHELL
МОДЕЛ
TE-CD18/48 LI-I PXC
ТИП БАТЕРИЯ
Li-Ion
НАПРЕЖЕНИЕ
18 V