Подходяща за широка гама приложения
Акумулаторната бормашина Skil DD1E3010 с лекота се справя с редица ремонтно-строителни задачи- идеална е за пробиване и завинтване в материали с различна твърдост като дърво, стомана и редица други.

English 
| Brand | SKIL |
| MODEL | DD1E3010AA |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY LEVEL INDICATOR | Yes |
| MAXIMUM TORQUE | 50.00 nm |
| NUMBER OF TORQUE STEPS | 18 |
| IDLE SPEED 1/min | 0-420/0-1450 |
| NUMBER OF GEARS | 2 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD | 40 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL | 13 мм |
| CHARGER | Yes |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | KEEP COOL |
| BATTERY CAPACITY | 2.50 Ah |
| CHARGING TIME | 1.25 |
| BATTERY COUNT | 1 |
| LED LAMP | Yes |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION | МЕТАЛЕН ПАТРОННИК |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 8719643000903 |