Подходяща за широка гама приложения
Акумулаторната бормашина Skil DD1E3010 с лекота се справя с редица ремонтно-строителни задачи- идеална е за пробиване и завинтване в материали с различна твърдост като дърво, стомана и редица други.

Български 
| Марка | SKIL |
| МОДЕЛ | DD1E3010AA |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ИНДИКАТОР ЗАРЯДА НА БАТЕРИЯТА | Да |
| МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ | 50.00 nm |
| СТЕПЕНИ НА ВЪРТЯЩИЯ МОМЕНТ | 18 |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-420/0-1450 |
| БРОЙ СКОРОСТИ | 2 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 40 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ | 13 мм |
| ЗАРЯДНО | Да |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | KEEP COOL |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 2.50 Ah |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ | 1.25 |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 1 |
| LED ЛАМПА | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МЕТАЛЕН ПАТРОННИК |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 8719643000903 |