АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧЕТКОВА БОРМАШИНА HIKOKI DS18DBSL-WFZ 18 V, 70.00 nm, BATTERY COUNT 2, 5.00 Ah, TOOL CASE
Code: 147140
*HIKOKI АК. БЕЗЧ. БОРМАШИНАDS18DBSL-WFZ
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
  • BATTERY TYPE : Li-Ion
  • VOLTAGE : 18 V
  • MAXIMUM TORQUE : 70.00 nm
  • NUMBER OF GEARS : 2
  • BATTERY CAPACITY : 5.00 Ah
  • BATTERY COUNT : 2
  • SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
See credit plans
from8.69
/
17.00лв.
Interest, fees and APR
Unicredit Logo
10х23.00
/
Price:  230.00 / 449.84 лв.
Безчеткова технология осигурява отлично представяне при индустриална употреба
Изцяло метална двускоростна предавка и система за плавен старт за висока ефективност и прецизност
Моделът се характеризира с изцяло метална двускоростна предавка, която осигурява по-интензивен режим на работа. Развива до 400 оборота в минута на първа скорост и до 1800 оборота в минута на втора скорост за бърз и безкомпромисен напредък независимо обработвания материал. Максималният въртящ момент е 70 Nm, като може да се регулира в 23 степени за прецизна настройка на инструмента към изискванията на проекта. Снабден е със система за плавен старт, която ефективно се справя с типично рязкото стартово движение, както и функцията ревер за освобождаване на заседнал бит с лекота.
Олекотена конструкция и ергономичен дизайн за максимално удобство
Инструментът се отличава с олекотена конструкция с компактни размери, която позволява удобна работа в тесни и труднодостъпни пространства. Основната ръкохватка е ергономично оформена и разполага с меко гумено покритие за сигурен захват при интензивна употреба. Включени са две литиево-йонни батерии 18V / 5.0Ah, зарядно устройство и здрав пластмасов куфар за улеснено транспортиране.
BrandHIKOKI
MODEL
DS18DBSL-WFZ
BATTERY TYPE
Li-Ion
VOLTAGE
18 V
BATTERY LEVEL INDICATOR
No
MAXIMUM TORQUE
70.00 nm
NUMBER OF TORQUE STEPS
23
IDLE SPEED 1/min
NUMBER OF GEARS
2
DRILLING CAPACITY IN WOOD
50 мм
DRILLING CAPACITY IN METAL
13 мм