АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧЕТКОВА БОРМАШИНА HIKOKI DS18DBSL-WFZ 18 V, 70.00 nm, БРОЙ БАТЕРИИ 2, 5.00 Ah, КУФАР
Код: 147140
*HIKOKI АК. БЕЗЧ. БОРМАШИНАDS18DBSL-WFZ
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
  • ТИП БАТЕРИЯ : Li-Ion
  • НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
  • МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ : 70.00 nm
  • БРОЙ СКОРОСТИ : 2
  • КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 5.00 Ah
  • БРОЙ БАТЕРИИ : 2
  • ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Купи на изплащане
от8.69
/
17.00лв.
Лихва, такси и ГПР
Unicredit Logo
/
Безчеткова технология осигурява отлично представяне при индустриална употреба
Изцяло метална двускоростна предавка и система за плавен старт за висока ефективност и прецизност
Моделът се характеризира с изцяло метална двускоростна предавка, която осигурява по-интензивен режим на работа. Развива до 400 оборота в минута на първа скорост и до 1800 оборота в минута на втора скорост за бърз и безкомпромисен напредък независимо обработвания материал. Максималният въртящ момент е 70 Nm, като може да се регулира в 23 степени за прецизна настройка на инструмента към изискванията на проекта. Снабден е със система за плавен старт, която ефективно се справя с типично рязкото стартово движение, както и функцията ревер за освобождаване на заседнал бит с лекота.
Олекотена конструкция и ергономичен дизайн за максимално удобство
Инструментът се отличава с олекотена конструкция с компактни размери, която позволява удобна работа в тесни и труднодостъпни пространства. Основната ръкохватка е ергономично оформена и разполага с меко гумено покритие за сигурен захват при интензивна употреба. Включени са две литиево-йонни батерии 18V / 5.0Ah, зарядно устройство и здрав пластмасов куфар за улеснено транспортиране.
МаркаHIKOKI
МОДЕЛ
DS18DBSL-WFZ
ТИП БАТЕРИЯ
Li-Ion
НАПРЕЖЕНИЕ
18 V
ИНДИКАТОР ЗАРЯДА НА БАТЕРИЯТА
Не
МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ
70.00 nm
СТЕПЕНИ НА ВЪРТЯЩИЯ МОМЕНТ
23
ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД
БРОЙ СКОРОСТИ
МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО
50 мм
МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ
13 мм