АКУМУЛАТОР VARTA DYNAMIC SLI 74AH
Code: 244180


The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- SERIES : DYNAMIC SLI
- BATTERY CAPACITY : 74.00 Ah
- VOLTAGE : 12.00 V
Shipping:
See credit plans
from4.53 €
/
8.86лв.
| Brand | VARTA |
| MODEL | DYNAMIC SLI 74AH |
| SERIES | DYNAMIC SLI |
| BATTERY CAPACITY | 74.00 Ah |
| VOLTAGE | 12.00 V |
| SIZE | 278Х175Х175 ММ |
| WEIGHT | 17.110 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL WARRANTY | ПУСКОВ ТОК: 750A |
| EAN | 4016987167410 |
No documents were found for this product

English 





















