АКУМУЛАТОР VARTA DYNAMIC SLI 100AH
Code: 244183


The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- SERIES : DYNAMIC SLI
- BATTERY CAPACITY : 100.00 Ah
- VOLTAGE : 12.00 V
Shipping:
See credit plans
from6.04 €
/
11.81лв.
| Brand | VARTA |
| MODEL | DYNAMIC SLI 100AH |
| SERIES | DYNAMIC SLI |
| BATTERY CAPACITY | 100.00 Ah |
| VOLTAGE | 12.00 V |
| SIZE | 353Х175Х190 ММ |
| WEIGHT | 21.920 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL WARRANTY | ПУСКОВ ТОК: 830A |
| EAN | 4016987167458 |
No documents were found for this product

English 





















